Polkadot yükselişini sürdürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Polkadot’un (DOT) fiyatı, son 24 saat içinde %5,21 arttığı için yükseliş piyasasına uyum sağladığı söylenebilir. Polkadot büyük dijital para birimleri arasında yer alıyor ancak yüksek oynaklığa sahip. Bu yüzden yılın büyük bölümünde kripto meraklılarının radarına gerçekten yerleşemedi, bu trend değişmek üzere olabilir.

Polkadot tokeni, etkileyici parachain aktivitesinden bir destek gibi görünen yedi günlük süre boyunca %12,37’lik bir büyümeyi sürdürdü.

Protokol tarafından paylaşılan yakın tarihli bir güncellemede, geleceğin sosyal ağlarının mimarisi olarak hizmet veren bir blockchain ağı olan SubSocial Chain, protokolünü Kusama ağından Polkadot’a taşıma planlarını açıkladı.

SubSocial planlarının yanı sıra Polkadot ekosistemindeki diğer protokoller de benzersiz sıçramalar kaydetti ve bu da DOT’a olan ilginin yeniden canlanmasına yardımcı oldu. Manta Network, diğer özelliklerin yanı sıra ağ gizliliğinin yeniden sağlanmasına yardımcı olan bir yükseltme olan MantaPay testnet v3’ün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Polkadot yükseliş ivmesini koruyabilir mi?

Mevcut büyüme ile kripto para şu anda 6,62 dolar fiyatla ve 7,67 milyar dolarlık piyasa değerinin üzerinde işlem görüyor. Polkadot, piyasa değeri sıralamasında ilk 10 kripto paradan düşerken emsallerinin çoğundan nispeten daha dirençli kaldı.

Mevcut baskıyla birlikte DOT’un, 90 günün en yüksek seviyesi olan 7,40 doları aşmasıyla tamamen canlandığı yönünde beklentiler ortaya çıktı.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.